Hakkımızda

Dizel Aktif sektördeki 40 yıllık birikimiyle ‘Dizel Pompa Enjektör Yedek Parça’ piyasasında hizmet vermektedir.

2010 yılında, Servis, Yedekparça Dizel Test Cihazları Satış-Servis hizmetlerini bir arada verebileceği Kadosan Sanayi Sitesindeki yerine taşınmıştır.

DieselActive Enjektör Test Cihazı Yetkili Satış Merkezidir.

Dizel Aktif Otomotiv Sistemleri

Dizel Enjektör Pompa Yedek Parça Satışı , Dizel Pompa Enjektör Tamir Yenileme Servisi, Dizel Test Cihazları - Satış hizmetlerini vermektedir.
Revizyonlu CR Enjektör
Common Rail Enjektör Revizyon ve Üretim Servisi

Müşterilerimize dizel test cihazlarının güvenilirliği ve performansı konusunda tam bir güvence sağlamak için çalışmaktan gurur duyuyoruz.

Dizel test cihazları, en son teknolojilerle donatılmış olup, hassas ölçümler ve doğru sonuçlar elde etmek için özel olarak tasarlanmıştır.

Deneyimli teknik ekibimiz, test cihazlarının kurulumunu, bakımını ve onarımını profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Müşterilerimizin test cihazlarının verimliliğini ve doğruluğunu korumalarını sağlamak için periyodik bakım ve kalibrasyon hizmetleri sunmaktayız.

Dizel Enjektör Pompa Yedek Parça ve bir çok konuda uzman kadromuzla ihtiyaçlarınıza uygun yedek parçaları temin ediyoruz.

Aynı zamanda Dizel Pompa Enjektör Tamir Yenileme Servisi sunarak, mevcut pompa ve enjektörlerinizi tamir ediyor ve yeniliyoruz. Böylece, müşterilerimizin dizel motorlarının performansını ve güvenilirliğini artırmalarına yardımcı oluyoruz.